Vítejte na našich nových webových stránkách,v nové grafické úpravě,s naším novým logem a s aktuálními informacemi o naší činnosti. Naše činnost je zde pro větší přehlednost rozdělena do tří základních kategorií a dále je vše uspořádáno tak,aby bylo možno nalézt co nejrychleji konkrétní informace o konkrétních produktech.

Jsou zde obsaženy i základní informace o našich relativně nových aktivitách,jako je např.rozšíření nabídky o abraziva ze speciálních materiálů pro povrchovou úpravu odlitků,výkovků,svařenců,atd. tryskáním. 

Cílem je postupné rozšíření našich aktivit tak,abychom v určitých oblastech průmyslové výroby poskytovali českým a slovenským klientům komplexní služby na vysoké úrovni dle konkrétních potřeb zákazníka.Tento cíl platí i pro rozvoj stávajících ekologických aktivit.

Kdo nás již zná,jistě si všiml nového loga,jehož provedení reaguje na rozšíření našich aktivit do více oblastí oproti dřívějšímu velmi specializovanému zaměření.Věříme,že toto logo v krátké době vejde do povědomí ve spojitosti s našimi službami.

V kontaktních údajích na nás je uvedena e-mailová adresa,která je již několik let aktivní,ale nebyla dosud příliš známa.Pokud nás naši stávající parteři a zákazníci hledali pod původní doménou www.biogeoeko.cz, umožnění vstupu na tyto webové stránky je důkazem,že tato doména je stále aktivní a stále nám patří.Stejně tak je možno zasílat korespondenci i na naši původně presentovanou e-mailovou adresu office@biogeoeko.cz.

Věříme,že naše nové webové stránky,které budeme dle potřeby aktualizovat a doplňovat,budou poskytovat užitečné informace všem návštěvníkům.

BIO-GEO-EKO,spol.s r.o.